Merdiven Uygulamaları : Merdivenler, bir mekanın ilk basamaklarının ve o mekanın estetiğini yansıtacak en güçlü unsurlardır. Uygun merdiven tipi ve rengi seçildiği taktirde mevcut yapınızın ciddi bir görsel esnekliğe sahip olduğunu göreceksiniz.

Kapı Uygulamaları : Yaşam alanınızın ilk giriş ekranı olan Kapı, hem güvenlik hem de görsel anlamda önemlidir. Yapılarınızın dış kapısı güvenlikle birlikte görselliği de taşırken iç kapılar genellikle sağlamlıkla birlikte görselliğe hitap eder. Uygun stildeki ve renkteki bir kapı sizlerin, yaşam alanlarında ferah bir duruş sergilemenizi sağlar.

Mutfak : Özellikle bayanların zamanlarını geçirdikleri bu ortam, günün belli saatlerinde ailenin tüm fertlerine açıktır. Uygun bir mutfak her zaman yemek kültürünün de bir parçası olmuştur. Görsel içeriği güçlü bir ortamda keyifli bir yemek ve sohbet sanırız mutfağın estetik durumuyla da alakalıdır.

Therra Wood :  Hem dış hem de iç mekanlarda uygulanan bu tarzımızda yine analitik ve esnek düşüncemizi kullanarak hizmet vermekteyiz. Daha güçlü bir görsel yapıyı sizlere uygun fiyat ve kaliteli stil olarak sunan bu çalışmalarımız yaşam alanlarınızın kalitesini de arttıracaktır.

Banyo :  Temiz mekan ve estetik hava, temizlik bakımınızda da önemli rol oynar. Sizler için en uygun olanı tasarlayıp hayata geçirirken berrak bir ortam tasarlamaktayız.

Diğer Uygulamalar : Sizler için profesyonelce düşündüğümüz çalışmalarımız yalnızca yukarıdakilerle sınırlı değildir. Gelin sizlere profesyonelliği ve tasarımı DORADEC ailesi olarak biz yaşatalım.